Skip to main content

Parcel · Map 69 · Lot 20

460 LONG MTN RD

Owner: BRUNNER JEFFREY D + LUZ M

Assessed value

$553,010

$385,210 bldg

Acreage

4.43 ac

$124,833 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Long Mtn Rd

View source assessor card
460 LONG MTN RD — New Milford Land Records