Assessed value
$104,720
Acreage
3.36 ac
$31,167 / ac
Land use
100
R80
Year built
—
Owner mailing
West Hartford, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Dec 30, 1991
— DIAMOND JEFFREY ALAN
Bk/Pg 0445/0869
Assessed value
$104,720
Acreage
3.36 ac
$31,167 / ac
Land use
100
R80
Year built
—
West Hartford, CT
Different from property address (absentee owner)
Dec 30, 1991
— DIAMOND JEFFREY ALAN
Bk/Pg 0445/0869