Skip to main content

Parcel · Map 77 · Lot 79

10 TAMARACK RD

Owner: KIRKWOOD WILLIAM S + DEBRA

Assessed value

$491,120

$290,080 bldg

Acreage

5.2 ac

$94,446 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Sep 26, 2023

    KIRKWOOD WILLIAM S + DEBRA

    Bk/Pg 1265/694

  2. Aug 22, 2023

    KIRKWOOD WILLIAM S

    Bk/Pg 1264/129

    $540,000
  3. Nov 14, 2022

    MUNSON DORIS M EST OF

    Bk/Pg 1253/784

  4. Mar 4, 2022

    MUNSON DORIS M EST OF

    Bk/Pg 1240/802

  5. Jul 12, 2012

    MUNSON DORIS M

    Bk/Pg 1055/0417

More on Tamarack Rd

View source assessor card