Assessed value
$4,220
Acreage
4.71 ac
$896 / ac
Land use
711
R80
Year built
—
Owner mailing
DAVIES LEMMIS RAPHAELY LAW CO 23586 CALABASAS RD STE 202 CALABASAS, CA 91302
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Aug 8, 2011
— CHAPEL HILL TRUST
Bk/Pg 1035/0114
Jun 8, 2011
— CHAPEL HILL FARM TRUST
Bk/Pg 1032/0293
Apr 26, 1991
— FISHER ROBERT L
Bk/Pg 0434/0753