Skip to main content

Parcel · Map 79 · Lot 31 · Unit 9

41 MCNULTY DR

Owner: GONZALEZ OTTO + NILSA

Assessed value

$494,870

$380,800 bldg

Acreage

3.18 ac

$155,619 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Oct 18, 2024

    GONZALEZ OTTO + NILSA

    Bk/Pg 1279/792

  2. Jul 15, 2024

    GONZALEZ OTTO

    Bk/Pg 1275/1019

    $630,000
  3. May 18, 2000

    COLVILLE JAMES N + THERESA

    Bk/Pg 0635/0716

    $55,000
  4. Apr 24, 1985

    CHAPPUIS BARBARA A

    Bk/Pg 0327/0016

More on Mcnulty Dr

View source assessor card