Skip to main content

Parcel · Map 80 · Lot 35

12 CRESCENT LN

Owner: PYERS PATRICK R + CHERYL

Assessed value

$338,030

$252,700 bldg

Acreage

1.97 ac

$171,589 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Crescent Ln

View source assessor card