Assessed value
$84,070
Acreage
3.56 ac
$23,615 / ac
Land use
967
R40
Year built
—
Owner mailing
RT 25 NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$84,070
Acreage
3.56 ac
$23,615 / ac
Land use
967
R40
Year built
—
RT 25 NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.