Assessed value
$246,330
$151,620 bldg
Acreage
1.6 ac
$153,956 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Owner mailing
Gaylordsville, CT
Recorded sales
Sep 5, 2020
— UTERA, MAUREEN E
Bk/Pg 355/782
Sep 23, 1986
— UTERA RICHARD J + MAUREEN E
Bk/Pg 0355/0782
Assessed value
$246,330
$151,620 bldg
Acreage
1.6 ac
$153,956 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Gaylordsville, CT
Sep 5, 2020
— UTERA, MAUREEN E
Bk/Pg 355/782
Sep 23, 1986
— UTERA RICHARD J + MAUREEN E
Bk/Pg 0355/0782