Skip to main content

Parcel · Map 83 · Lot 65

21 GROVE RD

Owner: BOUTON DENISE

Assessed value

$216,020

$141,190 bldg

Acreage

1.17 ac

$184,632 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

Gaylordsville, CT

Recorded sales

  1. Jul 20, 2016

    BOUTON DENISE

    Bk/Pg 1131/0249

  2. Dec 11, 1997

    DECHELLIS DENISE A

    Bk/Pg 0570/0805

  3. Nov 26, 1991

    BOUTON DENISE A

    Bk/Pg 0444/0661

More on Grove Rd

View source assessor card