Assessed value
$281,400
$194,670 bldg
Acreage
2.23 ac
$126,188 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Owner mailing
Gaylordsville, CT
Recorded sales
May 30, 2023
— RATLIFF ALISON
Bk/Pg 1260/1122
Aug 12, 1987
— RATLIFF ALISON
Bk/Pg 0376/1022
Assessed value
$281,400
$194,670 bldg
Acreage
2.23 ac
$126,188 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Gaylordsville, CT
May 30, 2023
— RATLIFF ALISON
Bk/Pg 1260/1122
Aug 12, 1987
— RATLIFF ALISON
Bk/Pg 0376/1022