Skip to main content

Parcel · Map 85 · Lot 33

107 NORTH RD

Owner: ROSATO GUY A

Assessed value

$234,010

$105,630 bldg

Acreage

14 ac

$16,715 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jan 11, 2011

    ROSATO GUY A

    Bk/Pg 1024/0547

  2. Sep 25, 1997

    ROSATO GUY A

    Bk/Pg 0566/0530

  3. Sep 19, 1997

    ROSATO GUY A

    Bk/Pg 0566/0135

  4. Jan 22, 1993

    ROSATO GUY A

    Bk/Pg 0465/0650

More on North Rd

View source assessor card