Assessed value
$351,890
$249,830 bldg
Acreage
3 ac
$117,297 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Mar 30, 2015
— BECK CAROL P
Bk/Pg 1108/0758
Apr 20, 1979
— BECK L DAVID G + CAROL P
Bk/Pg 0274/0154
Assessed value
$351,890
$249,830 bldg
Acreage
3 ac
$117,297 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
Mar 30, 2015
— BECK CAROL P
Bk/Pg 1108/0758
Apr 20, 1979
— BECK L DAVID G + CAROL P
Bk/Pg 0274/0154