Skip to main content

Parcel · Map 43 · Lot 56 · Unit 4

11 BRUSHY HILL LN

Owner: TLASKY MARK E + KONNIE M

Assessed value

$286,300

$200,060 bldg

Acreage

2.09 ac

$136,986 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. May 6, 2002

    TLASKY MARK E + KONNIE M

    Bk/Pg 0703/0697

    $261,500
  2. Oct 29, 1997

    LOCKWOOD CHRISTOPHER E + MARY K

    Bk/Pg 0568/0458

    $175,000
  3. Jan 12, 1993

    BRADY JOSEPH T

    Bk/Pg 0465/0104

    $177,975

More on Brushy Hill Ln

View source assessor card