Skip to main content

Parcel · Map 1 · Block 4 · Lot 25

231 CARMEN HILL RD

Owner: TWINING MICHELLE M

Assessed value

$324,730

$244,930 bldg

Acreage

1.62 ac

$200,451 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Apr 15, 1987

    TWINING MICHELLE M

    Bk/Pg 0367/0975

More on Carmen Hill Rd

View source assessor card