Skip to main content

Parcel · Map 2 · Lot 11

9 GRETL LN

Owner: ROGG MARGARETHE REVOCABLE LIVING TRUST; ROGG MARGARETHE + MARCUS COTR

Assessed value

$370,440

$290,920 bldg

Acreage

1.37 ac

$270,394 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

9 GRETL LN NEW MILFORD, CT 06776

Recorded sales

  1. Mar 23, 2012

    ROGG MARGARETHE REVOCABLE LIVING TRUST

    Bk/Pg 1048/0097

More on Gretl Ln

View source assessor card