Assessed value
$2,800
Acreage
10.27 ac
$273 / ac
Land use
600
R80
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Candlewood Lk S
656 CANDLEWOOD LK S
$346,080 · 0.55 ac
667 CANDLEWOOD LK S
$549,430 · 2.27 ac · Built 2003
670 CANDLEWOOD LK S
$617,470 · 10.2 ac
743 CANDLEWOOD LK S
$378,700 · 0.17 ac
765 CANDLEWOOD LK S
$758,890 · 1.44 ac
767 CANDLEWOOD LK S
$593,970 · 1.44 ac
769 CANDLEWOOD LK S
$556,350 · 1.38 ac
773 CANDLEWOOD LK S
$395,360 · 0.5 ac