Skip to main content

Parcel · Map 19 · Lot 37

2 SANDPIPER LN

Owner: STEWART WILLIAM M III

Assessed value

$408,730

$306,250 bldg

Acreage

2.44 ac

$167,512 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jun 3, 2022

    STEWART WILLIAM M III

    Bk/Pg 1245/755

    $479,900
  2. Oct 17, 1996

    STEWART WILLIAM M JR + MAGDA ESPINAL

    Bk/Pg 0546/0588

    $258,125
  3. Dec 19, 1994

    GREGORY JANE INC

    Bk/Pg 0507/0352

    $255,000
  4. Jan 23, 1989

    IOANNA CORINNE

    Bk/Pg 0402/0807

More on Sandpiper Ln

View source assessor card