Assessed value
$366,170
$271,950 bldg
Acreage
1.46 ac
$250,801 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Jun 27, 2022
— CHEN WANHUA + SHAW-FU
Bk/Pg 1246/942
Sep 8, 1987
— CHEN WANHUA + SHAW-FU
Bk/Pg 0378/0284
Assessed value
$366,170
$271,950 bldg
Acreage
1.46 ac
$250,801 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
Jun 27, 2022
— CHEN WANHUA + SHAW-FU
Bk/Pg 1246/942
Sep 8, 1987
— CHEN WANHUA + SHAW-FU
Bk/Pg 0378/0284