Skip to main content

Parcel · Map 24 · Lot 101

10 REVERE RD

Owner: SHACKETT MARC JOHN +; SMITH JILLIAN ASHLEY

Assessed value

$343,490

$266,000 bldg

Acreage

1.05 ac

$327,133 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jun 1, 2018

    SHACKETT MARC JOHN +

    Bk/Pg 1163/0551

    $328,000
  2. May 31, 1991

    POKOJ JOHN S + CYNTHIA L

    Bk/Pg 0436/0314

    $180,000

More on Revere Rd

View source assessor card