Skip to main content

Parcel · Map 6 · Lot 9

33 CARMEN HILL RD

Owner: DECARO ALLAN G + ELIZABETH A

Assessed value

$348,110

$252,350 bldg

Acreage

1.64 ac

$212,262 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Nov 4, 1977

    DECARO ALLAN G + ELIZABETH A

    Bk/Pg 0260/0053

More on Carmen Hill Rd

View source assessor card