Skip to main content

Parcel · Map 30 · Lot 63

26 MINE HILL RD

Owner: MELCHOR-RIVERA CHRISTIAN ANTONIO

Assessed value

$362,950

$272,020 bldg

Acreage

1.59 ac

$228,270 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Dec 2, 2024

    MELCHOR-RIVERA CHRISTIAN ANTONIO

    Bk/Pg 1281/468

    $599,000
  2. May 6, 1992

    TOMASCAK DONALD J

    Bk/Pg 0451/0437

More on Mine Hill Rd

View source assessor card