Skip to main content

Parcel · Map 31 · Lot 12

17 BEARDSLEY RD

Owner: TREMMEL MICHAEL J + LUANN E

Assessed value

$370,440

$267,470 bldg

Acreage

2.5 ac

$148,176 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Beardsley Rd

View source assessor card