Assessed value
$445,060
$348,880 bldg
Acreage
1.63 ac
$273,043 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Apr 3, 2020
— PALADINO, ROBERT S
Bk/Pg 1193/75
Apr 15, 1991
— DUGGAN TIMOTHY M + DENISE E
Bk/Pg 0434/0129
Assessed value
$445,060
$348,880 bldg
Acreage
1.63 ac
$273,043 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
Apr 3, 2020
— PALADINO, ROBERT S
Bk/Pg 1193/75
Apr 15, 1991
— DUGGAN TIMOTHY M + DENISE E
Bk/Pg 0434/0129