Skip to main content

Parcel · Map 37 · Lot 19

13 APRIL DR

Owner: DISORBO STEPHEN S + KAREN I

Assessed value

$314,300

$233,030 bldg

Acreage

1.46 ac

$215,274 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on April Dr

View source assessor card
13 APRIL DR — New Milford Land Records