Skip to main content

Parcel · Map 44 · Lot 51

15 CREAMERY RD

Owner: SCHIPUL MELISSA S

Assessed value

$313,390

$223,300 bldg

Acreage

1.8 ac

$174,106 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Creamery Rd

View source assessor card
15 CREAMERY RD — New Milford Land Records