Skip to main content

Parcel · Map 44 · Lot 70

68 BONNIE VU LN

Owner: KARAFFA, MELISSA

Assessed value

$404,880

$324,170 bldg

Acreage

1.51 ac

$268,132 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Sep 25, 2019

    KARAFFA, MELISSA

    Bk/Pg 1183/793

    $375,000
  2. Mar 22, 1996

    CORDEIROS CONSTRUCTION CORPORATION

    Bk/Pg 0532/0353

  3. May 15, 1986

    CORDEIRO CONSTRUCTION CORPORATION

    Bk/Pg 0345/0466

More on Bonnie Vu Ln

View source assessor card