Skip to main content

Parcel · Map 46 · Lot 18

186 STILSON HILL RD

Owner: MCCARROLL PHILIP M + GEORGANN E

Assessed value

$438,550

$304,920 bldg

Acreage

4.33 ac

$101,282 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jun 2, 1987

    MCCARROLL PHILIP M + GEORGANN E

    Bk/Pg 0371/0680

More on Stilson Hill Rd

View source assessor card