Skip to main content

Parcel · Map 48 · Lot 11

193 ASPETUCK RDG RD

Owner: MCCAULEY BRIAN + MIYAKO KINOSHITA

Assessed value

$238,560

$160,090 bldg

Acreage

1.34 ac

$178,030 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Apr 21, 2003

    MCCAULEY BRIAN + MIYAKO KINOSHITA

    Bk/Pg 0750/0487

    $259,900
  2. Jul 6, 1984

    HILL FRANCES

    Bk/Pg 0318/0248

More on Aspetuck Rdg Rd

View source assessor card