Skip to main content

Parcel · Map 48 · Lot 33

10 WHITE SWAN DR

Owner: ADAMS DUANE K + SARAH C

Assessed value

$319,620

$248,710 bldg

Acreage

1.04 ac

$307,327 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on White Swan Dr

View source assessor card