Assessed value
$321,090
$235,830 bldg
Acreage
2.01 ac
$159,746 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Apr 23, 2022
— NELSON LENA C EST OF
Bk/Pg 258/597
Sep 20, 1977
— NELSON LENA C
Bk/Pg 0258/0597
Assessed value
$321,090
$235,830 bldg
Acreage
2.01 ac
$159,746 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
New Milford, CT
Apr 23, 2022
— NELSON LENA C EST OF
Bk/Pg 258/597
Sep 20, 1977
— NELSON LENA C
Bk/Pg 0258/0597