Skip to main content

Parcel · Map 51 · Lot 202

65 BONNIE VU LN

Owner: REITBOECK, GEORGE; BAGCHI, ADITI

Assessed value

$524,160

$404,180 bldg · $2,380 land

Acreage

1.56 ac

$336,000 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jul 13, 2021

    REITBOECK, GEORGE

    Bk/Pg 1225/4

    $590,000
  2. Jun 21, 1999

    AMORANDO ANTHONY + SANDRA

    Bk/Pg 0612/0960

    $70,000
  3. Mar 22, 1996

    CORDEIROS CONSTRUCTION CORP

    Bk/Pg 0532/0353

  4. May 15, 1986

    CORDEIRO CONSTRUCTION CORP

    Bk/Pg 0345/0466

More on Bonnie Vu Ln

View source assessor card