Skip to main content

Parcel · Map 52 · Lot 36

50 CHAPIN RD

Owner: PET PACEY M D + SUSAN RINGLER PE

Assessed value

$393,470

$309,890 bldg

Acreage

1.85 ac

$212,686 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Chapin Rd

View source assessor card