Skip to main content

Parcel · Map 52 · Lot 41 · Unit 13

21 BONNIE VU LN

Owner: NGEAT, DAVID + DANIELLE

Assessed value

$402,470

$293,440 bldg

Acreage

2.48 ac

$162,286 / ac

Land use

101

R80/R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Aug 12, 2021

    NGEAT, DAVID + DANIELLE

    Bk/Pg 1227/106

    $490,000
  2. Nov 10, 1988

    STEINHEBER RICHARD + NAN

    Bk/Pg 0399/0509

More on Bonnie Vu Ln

View source assessor card