Assessed value
$105,910
Acreage
113.66 ac
$932 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Owner mailing
37 MERRY ACRES NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$105,910
Acreage
113.66 ac
$932 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
37 MERRY ACRES NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.