Skip to main content

Parcel · Map 55 · Lot 61

10 NORTH VALLEY RD

Owner: GUELI MICHAEL T + HEATHER R

Assessed value

$261,310

$183,260 bldg

Acreage

1.19 ac

$219,588 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Sep 25, 2015

    GUELI MICHAEL T + HEATHER R

    Bk/Pg 1117/0905

    $263,000
  2. Mar 6, 1987

    ABATEMARCO ANTHONY J + ELAINE M

    Bk/Pg 0365/0602

  3. Feb 5, 1974

    ABATEMARCO ANTHONY J + ELAINE M

    Bk/Pg 0230/0571

    $32,000

More on North Valley Rd

View source assessor card