Skip to main content

Parcel · Map 55 · Lot 148

352 ASPETUCK RDG RD

Owner: GOLANKIEWICZ WAYNE G + BARBARA L

Assessed value

$324,660

$243,880 bldg

Acreage

1.52 ac

$213,592 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jul 1, 1997

    GOLANKIEWICZ WAYNE G + BARBARA L

    Bk/Pg 0561/0081

    $153,250
  2. Jan 14, 1997

    NEW MILFORD SAVINGS BANK

    Bk/Pg 0550/0820

    $145,000
  3. Mar 8, 1988

    ALLARD ANDREW L + PRISCILLA

    Bk/Pg 0386/0345

More on Aspetuck Rdg Rd

View source assessor card