Skip to main content

Parcel · Map 56 · Lot 51 · Unit 3

348 ASPETUCK RDG RD

Owner: WOZNIAK LICIA M

Assessed value

$312,130

$235,970 bldg

Acreage

1.25 ac

$249,704 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Mar 9, 2006

    WOZNIAK LICIA M

    Bk/Pg 0894/0939

  2. Dec 3, 2003

    WOZNIAK EDWARD + LICIA M

    Bk/Pg 0791/0774

    $345,000
  3. May 22, 2000

    GIANNETTO MICHAEL G + LISA A

    Bk/Pg 0635/0837

    $197,000
  4. May 22, 2000

    KIMBERLY M LLC

    Bk/Pg 0635/0835

    $140,000
  5. Dec 9, 1999

    AAMES CAPITAL CORP

    Bk/Pg 0625/0226

    $164,079

More on Aspetuck Rdg Rd

View source assessor card