Skip to main content

Parcel · Map 56 · Lot 70

42 PUTNAM RD

Owner: LAFANTANO JOSEPH C + STEPHANIE A

Assessed value

$389,690

$305,340 bldg

Acreage

1.11 ac

$351,072 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Putnam Rd

View source assessor card