Skip to main content

Parcel · Map 56 · Lot 122

107 MERRYALL RD

Owner: HOPP MICHAEL J + TAMMY

Assessed value

$289,940

$209,440 bldg

Acreage

1.27 ac

$228,299 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. May 26, 1992

    HOPP MICHAEL J + TAMMY

    Bk/Pg 0452/0284

More on Merryall Rd

View source assessor card