Skip to main content

Parcel · Map 57 · Lot 174

15 ROLLING GLEN DR

Owner: LAU RICHARD T + PATRICIA J

Assessed value

$311,850

$217,210 bldg

Acreage

1.04 ac

$299,856 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. May 9, 2024

    LAU RICHARD T + PATRICIA J

    Bk/Pg 1273/450

  2. Aug 2, 1984

    LAU RICHARD T + PATRICIA J

    Bk/Pg 0319/0483

More on Rolling Glen Dr

View source assessor card