Skip to main content

Parcel · Map 58 · Lot 84

250 CHESTNUT LAND RD

Owner: ZUBA LORRAINA M

Assessed value

$288,890

$211,120 bldg

Acreage

1.94 ac

$148,912 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Oct 31, 2023

    ZUBA LORRAINA M

    Bk/Pg 1266/1187

  2. Nov 4, 1985

    ZUBA LEONARD F + LORRAINA M

    Bk/Pg 0335/0464

More on Chestnut Land Rd

View source assessor card