Skip to main content

Parcel · Map 65 · Lot 75

CHESTNUT LAND RD

Owner: KIMBERLY JOHN

Assessed value

$4,010

Acreage

14.7 ac

$273 / ac

Land use

717

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Mar 6, 2015

    KIMBERLY JOHN

    Bk/Pg 1107/0938

  2. Mar 6, 2015

    KIMBERLY HOWARD G EST OF

    Bk/Pg 1107/0936

  3. Jul 29, 2013

    KIMBERLY HOWARD G EST OF

    Bk/Pg 1080/0728

  4. Dec 5, 1985

    KIMBERLY HOWARD G

    Bk/Pg 0336/0947

    $108,000

More on Chestnut Land Rd

View source assessor card