Assessed value
$342,510
$265,580 bldg
Acreage
1.52 ac
$225,336 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Sep 23, 1987
— JEJER JONATHAN F + ROBIN A
Bk/Pg 0379/0138
Assessed value
$342,510
$265,580 bldg
Acreage
1.52 ac
$225,336 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
Sep 23, 1987
— JEJER JONATHAN F + ROBIN A
Bk/Pg 0379/0138