Skip to main content

Parcel · Map 24 · Lot 56 · Unit 7

4 WINSTON WAY

Owner: URENA, CHARLIE R; BURKE, ALLISON E

Assessed value

$429,590

$334,600 bldg

Acreage

1.47 ac

$292,238 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Aug 28, 2020

    URENA, CHARLIE R

    Bk/Pg 1200/1039

    $420,000
  2. Jun 13, 2005

    RAZDAN ARUN + SHAILAJA

    Bk/Pg 0862/0590

    $496,000
  3. Aug 24, 2004

    NEVILLE DEBORAH A

    Bk/Pg 0828/0346

  4. Apr 3, 1997

    NEVILLE JAMES H JR + DEBORAH A

    Bk/Pg 0555/0500

    $282,800
  5. Aug 23, 1996

    GREGORY JANE

    Bk/Pg 0543/0050

More on Winston Way

View source assessor card