Assessed value
$248,300
$164,150 bldg
Acreage
3.16 ac
$78,576 / ac
Land use
101C
I
Year built
—
Owner mailing
Polson, MT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Pickett Dist Rd
2 PICKETT DIST RD
$6,367,620 · 16.7 ac
7 PICKETT DIST RD
$429,660 · 0.48 ac
9 PICKETT DIST RD
$413,980 · 1.78 ac
17 PICKETT DIST RD
$1,011,500 · 4.01 ac
25 PICKETT DIST RD
$275,810 · 3.06 ac
26 PICKETT DIST RD
$89,950 · 0.33 ac
31 PICKETT DIST RD
$660,520 · 1.39 ac · Built 1900
34 PICKETT DIST RD
$806,820 · 1.22 ac · Built 1940