Assessed value
$356,710
$240,380 bldg
Acreage
1.38 ac
$258,486 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$356,710
$240,380 bldg
Acreage
1.38 ac
$258,486 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
No recorded sales on file.