Skip to main content

Parcel · Map 48 · Lot 25

30 WHITE SWAN DR

Owner: ALTERMATT ANN T

Assessed value

$322,490

$225,050 bldg

Acreage

2.61 ac

$123,559 / ac

Land use

101

R40/R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jan 8, 1987

    ALTERMATT ANN T

    Bk/Pg 0362/0783

More on White Swan Dr

View source assessor card