Skip to main content

Parcel · Map 56 · Lot 91

6 CHINMOY LN

Owner: MAYETTE HERBERT + JANICE

Assessed value

$318,850

$234,220 bldg

Acreage

1.09 ac

$292,523 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Chinmoy Ln

View source assessor card