Assessed value
$267,120
$193,060 bldg
Acreage
2 ac
$133,560 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
Owner mailing
Gaylordsville, CT
Recorded sales
Jun 14, 1996
— PEET FRANK E + LYNN C
Bk/Pg 0538/0324
Aug 18, 1983
— CHEN TEH-KUEI&SYLVIA S
Bk/Pg 0309/0238
Assessed value
$267,120
$193,060 bldg
Acreage
2 ac
$133,560 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
Gaylordsville, CT
Jun 14, 1996
— PEET FRANK E + LYNN C
Bk/Pg 0538/0324
Aug 18, 1983
— CHEN TEH-KUEI&SYLVIA S
Bk/Pg 0309/0238