Skip to main content

Parcel · Map 36 · Lot 31

6 LILLIS RD

Owner: DATTILO PETER R + OMEARA ELLEN

Assessed value

$405,440

$315,840 bldg

Acreage

2 ac

$202,720 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Lillis Rd

View source assessor card